Fiat Linea 1.4

6,300EUR

Fiat Linea 1.4, половен автомобил, седан

58,400 km
2015 година
1,399 cm/3
77 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Радио / CD
Други:Патен компјутер

Дополнителна информација

Кола е во топ состојба прва регистрација на 01.07.2015 год. Вграден плин на 07/19 год Landi Renzo Evo. Одлична потрошувачка на плин со нови гуми регистрина и зелен картон до 31.12.2019 год

Контакт

Fiat Linea 1.4 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 201 999

Испрати e-mail

Fiat Linea 1.4iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...