Renault Megane 1.5 dci

5,100EUR

Renault Megane 1.5 dci, половен автомобил, хечбек

202,000 km
2009 година
1,500 cm/3
86 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
златна, металик


Дополнителна информација

Prodavam reno megan 1.5 dci najdobriot motor ,promenet rebrast kais i novi zimski gumi

Контакт

Renault Megane 1.5 dci во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 072 / 208 504

Испрати e-mail

Renault Megane 1.6по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...