Zastava Yugo 45

1,600EUR

Zastava Yugo 45 , половен автомобил, хечбек

30,000 km
2005 година
1,116 cm/3
45 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црвена


Дополнителна информација

Југото 1.1 инџекшн е од 2005 та година во одлична состојба и со само 30000 поминати километри. Има 1.1L Electronic fuel injection мотор. Регистрирано е до мај 2020 година.

Контакт

Zastava Yugo 45 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 072 / 257 352

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Zastava Yugo 45 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...