Volkswagen Phaeton 3D/CEXA/AA6QA69L1417MJS517M

16,500EUR

Volkswagen Phaeton 3D/CEXA/AA6QA69L1417MJS517M, половен автомобил, лимузина

220,000 km
2013 година
2,967 cm/3
232 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителна информација

Се продава ПМВ Марка :VOLKSWAGEN комерцијална ознака: PHAETONV6CR3,OTDI4MOTION Година на производство -2013 Сила на моторот KW -176 Работна зафатнина во см3 - 2967 Вид на гориво - дизел

Контакт

Volkswagen Phaeton 3D/CEXA/AA6QA69L1417MJS517M во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 076 / 348 003

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...