Ford Focus 1.8 TDCI

2,300EUR

Ford Focus 1.8 TDCI, половен автомобил, хечбек

199,000 km
2004 година
1,800 cm/3
115 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Se prodava Ford Focus 1.8 TDCI 2004 god Napraven kompleten servis Odlicno zacuvan so komplet letni i zimski gumi. Registracija do 12.2019

Контакт

Ford Focus 1.8 TDCI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 418 050

Испрати e-mail

Ford Focus 1.8 TDCIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...