Renault Megane 1.5 DCI

2,400EUR

Renault Megane 1.5 DCI, половен автомобил, лимузина

260,000 km
2004 година
1,461 cm/3
82 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
црвена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

Возилото е во одлична возна состојба,увезено е од Германија,има сончев покрив,последна регистрирација во јули 2019.

Контакт

Renault Megane 1.5 DCI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 365 607

Испрати e-mail

Renault Megane 1.6по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...