Renault Rapid 1.2

1,200EUR

Renault Rapid 1.2, половен автомобил, пикап

250,000 km
1994 година
1,239 cm/3
40 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Радио / CD
Други:Кровни носачи, Кука за влечење

Дополнителна информација

регистрано до 20.2.2020

Контакт

Renault Rapid 1.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 451 673

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...