Audi A4 2.5 TDI

4,300EUR

Audi A4 2.5 TDI, половен автомобил, седан

246,000 km
2003 година
2,500 cm/3
163 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, Систем за навигација
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Под гаранција, Тјунинг

Дополнителна информација

Se prodava Audi A4 2.5 , od noviot motor 163ks kolata e vo odlicna sostojba ima pominato 245.000km,kolata e racen menjac, i napravena site servisi na vreme pred 5 dena ima smeneto ulje i filtri Castrol Edge registrirana 23septemvri i poseduva mnogu oprema : klimatronik kozni sedista greaci na sedista kozen volan so komandi greaci na volan ozvucuvanje Bose + CD charger za 6CD kompjuter za navigacija elektricna zadna zavesa + dve stranicni zavesi klima folii parking senzori napred i nazad senzori za otvaranje na porta i garaza tempomat cruise control i uste mnogu drugi raboti. POVEKJE INFO NA : 075 500 657 Александар Коцев MOZNA E ZAMENA ZA BMW X5 so moja doplata.

Контакт

Audi A4 2.5 TDI во Неготино
Локација: Неготино

Приватно лице
Телефон: 075 / 883 861

Испрати e-mail

Audi A4 3.0 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...