Volkswagen Passat TDI 1.9

по договор

Volkswagen Passat TDI 1.9, половен автомобил, седан

250 km
1998 година
1,901 cm/3
99 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
зелена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:4x4
Комфор:Електрика на стакла
Други:Темпомат, Патен компјутер, Сервисна книшка, Под гаранција, Кровни носачи, Кука за влечење

Дополнителна информација

Passatot e vo perfektna sostojba , Ima novi gumi 4x Servisirano e Vredi da se vidi

Контакт

Volkswagen Passat TDI 1.9 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 240 197

Испрати e-mail

Volkswagen Passat 1.9 TDIпо договор
Volkswagen Passat 1.9tdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...