Fiat Stilo 19 JTD

по договор

Fiat Stilo 19 JTD, половен автомобил, комби / караван

165,000 km
2004 година
1,900 cm/3
85 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Патен компјутер, Кровни носачи

Дополнителна информација

FIAT STILO SW 19 JTD 2004god vo odlicna sostojba, registrirano do 27.12.2019 so centralna, dva kluca,elektrika na site prozori ,klima + dve zimski gumi so bandasi,rezervni delovi,resetka- pregrada za bagazniot prostor da moze da se koristi i kako pikap vozilo so eden zbor vozilo koe vredi da se vidi( se prodava zaradi kupuvanje na novo vozilo

Контакт

Fiat Stilo 19 JTD во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 076 / 490 533

Испрати e-mail

Fiat Stilo 1.9по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...