BMW 525 Tds

2,900EUR

BMW 525 Tds, половен автомобил, седан

290,000 km
1998 година
2,500 cm/3
103 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Voziloto e vo odlicna sostojba.vredi da se vidi.

Контакт

BMW 525 Tds во Неготино
Локација: Неготино

Приватно лице
Телефон: 075 / 324 482

Испрати e-mail

BMW 525 TDSпо договор
BMW 525 tds+300 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...