Ford Puma 1.4 16v

по договор

Ford Puma 1.4 16v, половен автомобил, купе

25,000 km
1998 година
1,388 cm/3
66 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Под гаранција

Дополнителна информација

Vo dobra sostojba, cena po dogovor. Poveke info na 072 517 746

Контакт

Ford Puma 1.4 16v во Гостивар
Локација: Гостивар

Приватно лице
Телефон: 072 / 517 746

Испрати e-mail

Ford Puma EKSTRA CENA HITNOOпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...