Opel Vectra 1.6 16w

850EUR

Opel Vectra 1.6 16w, половен автомобил, комби / караван

250,000 km
1998 година
1,598 cm/3
74 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Кровни носачи

Дополнителна информација

kolata e registrirana do septemvri 2020 god servisirana so atestiran plin

Контакт

Opel Vectra 1.6 16w во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 071 / 337 651

Испрати e-mail

Opel Vectra 2.0 CDпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...