Hyundai i30 1.4CW

5,900EUR

Hyundai i30 1.4CW, половен автомобил, комби / караван

132,000 km
2010 година
1,396 cm/3
105 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Сервисна книшка, Кровни носачи

Дополнителна информација

Прв сопственик.Редовно сервисиран во овластен сервис.

Контакт

Hyundai i30 1.4CW во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 219 211

Испрати e-mail

Hyundai i30 1.4iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...