Peugeot 307 1.4i

3,400EUR

Peugeot 307 1.4i, половен автомобил, хечбек

171,775 km
2007 година
1,400 cm/3
90 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Патен компјутер, Кровни носачи

Дополнителна информација

registrirano do 30.12.2020 odlicno socuvano pali vozi motorot e staklo

Контакт

Peugeot 307 1.4i во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 075 / 464 837

Испрати e-mail

Peugeot 307 1.4 hdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...