Renault Laguna tdi

по договор

Renault Laguna tdi, половен автомобил, лимузина

287,829 km
1999 година
1,900 cm/3
200 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Светла за магла, LED светла, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD

Дополнителна информација

kolata e vo odlicna sostojba

Контакт

Renault Laguna tdi во Охрид
Локација: Охрид

olga risteska
Телефон: 070 / 314 512

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Renault Laguna 2.0 16vпо договор
Renault Laguna 1.9DCIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...