Fiat Stilo 1.9

1,000EUR

Fiat Stilo 1.9, половен автомобил, хечбек

306,000 km
2006 година
1,910 cm/3
119 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Патен компјутер

Дополнителна информација

SE PRODAVA FIAT STILO 1.9 2006 GOD NA STRANSKI TABLI MOZE DA SE NAPRAVI I NA MK A MOZE I ZA DELOVI KOLATA E VO VOZNA SOSTOJBA INFO 070783226

Контакт

Fiat Stilo 1.9 во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 070 / 783 226

Испрати e-mail

Fiat Stilo 1.9по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...