Honda Civic TDI 2.2

3,600EUR

Honda Civic TDI 2.2, половен автомобил, хечбек

235,000 km
2006 година
2,200 cm/3
187 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
кафеава, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, LED светла, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, DVD

Контакт

Honda Civic TDI 2.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 235 575

Испрати e-mail

Honda Civic 1.4i sedanпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...