Ford Escort 1.3 benzin

750EUR

Ford Escort 1.3 benzin, половен автомобил, лимузина

121,000 km
1996 година
1,300 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителна информација

Prodavam Ford Escort, pali vozi, registriran, vtor gazda, mala potrosuvacka, realni kilometri,vo top sostojba, go prodavam poradi visok vozilo... CENATA NE E FIKSNA!

Контакт

Ford Escort 1.3 benzin во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 447 760

Испрати e-mail

Ford Escort GAL 1.6по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...