Kia Sorento 2.5

по договор

Kia Sorento 2.5, половен автомобил, теренско возило

230,000 km
2004 година
2,500 cm/3
140 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Se prodava KIA SORENTO 2.5 2004godina vo odlicna sostojba. Oprema: -Pogon na site 4 trkala 4X4 -Kozen salon -Elektrika na stakla -Elektrika na retrovizori -Elektrika na vozacko sediste -Klima-ispravna -Naslon za race napred-nazad -Centralno zaklucuvanje -Al bandazi so novi gumi -Audio (6 zvucnici USB,AUX,Bluetooth) Voziloto e vo odlicna i vo vozna sostojba! !CENA PO DOGOVOR! Povekje informacii na: 071625109 Laze 071625109 Laze 071625109 Laze

Контакт

Kia Sorento 2.5 во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 071 / 625 109

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...