Fiat Punto 1,2 8v

1,200EUR

Fiat Punto 1,2 8v, половен автомобил, хечбек

110,000 km
2000 година
1,200 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена


Дополнителна информација

Автомобилот е во вожна состојба, еднаш годишно е носен на сервис и одржуван. Возилото е регистрирано до месец март 2020. Возилото има мала километража(110 000), иако е од 2000 година, така што е многу зачувано. Доколку се купи возилото може да ви се дадат и летни и зимски гуми.

Контакт

Fiat Punto 1,2 8v во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 226 428

Испрати e-mail

Fiat Punto 18 HGTпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...