Audi A3 2.0

по договор

Audi A3 2.0, половен автомобил, седан

220,000 km
2008 година
1,968 cm/3
170 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Темпомат

Дополнителна информација

Audi a3 vo extra sostojba

Контакт

Audi A3 2.0 во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 071 / 309 334

Испрати e-mail

Audi A3 1.9TDI 110по договор
Audi A3 2.0 tdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...