Mercedes-Benz A 180 CDI FAP ELEGANCE CVT 5P

1,650EUR

Mercedes-Benz A 180 CDI FAP ELEGANCE CVT 5P, половен автомобил, хечбек

169,000 km
2006 година
1,380 cm/3
109 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Сензор за дожд
Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација

Контакт

Mercedes-Benz A 180 CDI FAP ELEGANCE CVT 5P во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 075 / 003 201

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...