BMW X3 X-Drive 4x4

10,500EUR

BMW X3 X-Drive 4x4, половен автомобил, теренско возило

155,000 km
2009 година
2,000 cm/3
177 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Кровни носачи, Покривка на товарен простор

Дополнителна информација

Се продава BMW X3, X-Drive (4x4), 2,0 Diesel, 177ks. Прв сопственик. Купен нов од Мак Кар во 2010, поминати 155.000км, најголем дел на отворен пат. Во одлична состојба, редовно сервисиран во овластен сервис. Регистриран до 12.2020 Има автоматска клима, полу кожни седишта, команди на волан, темпомат, прагови на врати, паркинг сензори, фарови за магла, воздушни перничиња... Следуваат и 2 нови сета гуми (зимски и летни) и држачи за Thule и за скии. Може да се погледне, проба и провери во секое време. 1Контакт на телефон или вибер во секое време на 071220600

Контакт

BMW X3 X-Drive 4x4 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 754 272

Испрати e-mail

BMW X3 3.0по договор
BMW X3 +2500 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...