Opel Astra 1.9 CDTI

4,500EUR

Opel Astra 1.9 CDTI, половен автомобил, комби / караван

170,000 km
2008 година
1,900 cm/3
74 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителна информација

Prodavam Opel Astra H 1.9 CDTI. -2018g. Dekemvri mesec. Vo perfektna top sostojba -mozete da ja proverite kade sakate so garancija-tel 070 581 765

Контакт

Opel Astra 1.9 CDTI во Гостивар
Локација: Гостивар

Приватно лице
Телефон: 070 / 581 765

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...