Kia pro_cee'd hecbek

5,900EUR

Kia pro_cee'd hecbek, половен автомобил, хечбек

64,300 km
2010 година
1,400 cm/3
109 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, DVD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Покривка на товарен простор, Кука за влечење

Дополнителна информација

prodavam KIA proceed benzin plin so 64313 pominati km,registrirana e do noemvri 2020,Voziloto e kupeno novo od salon i e redovno odrzuvano ima novi letni gumi i moze da se vidi vo bilo koe vreme, Dragan 071349338 cenata ne e fiksna (5900)

Контакт

Kia pro_cee'd hecbek во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 349 338

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...