Audi A4 1.9TDI

3,950EUR

Audi A4 1.9TDI, половен автомобил, седан

260,000 km
2002 година
1,900 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителна информација

Registrirana do 12 septemvri so zelen karton, nema nesto da.ne funkcionira na voziloto, se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo..poveke info na viber 078 726 550

Контакт

Audi A4 1.9TDI во Тетово
Локација: Тетово

Приватно лице
Телефон: 078 / 726 550

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Audi A4 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...