Opel Vectra c Gts 1.9 dth

2,800EUR

Opel Vectra c Gts 1.9 dth, половен автомобил, седан

267,000 km
2004 година
1,910 cm/3
150 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, Систем за навигација, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Тјунинг

Дополнителна информација

vectra c 1.9 gts so full oprema vo odlicna sostojba napraven redoven servis i promena na vodna pumpa i rebrast kais, redovno servisirana domakinski vozena kako familijarno vozilo, kolata e mnogu ekonomicna gradska potrosnja e okolu 7 l a otvoreno okolu 5l.ja prodavam poradi zaminuvanje od drzavata, registrirana e do 20.04.2020.za podetalen info samo na tel kontakt.

Контакт

Opel Vectra c Gts 1.9 dth во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 200 831

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...