BMW 120 2.0, 177 KS

по договор

BMW 120 2.0, 177 KS, половен автомобил, хечбек

260,000 km
2007 година
2,000 cm/3
177 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Под гаранција

Дополнителна информација

-Kolata e vo odlicna sostojba, promeneto ulje i site filtri pred 3000 km, promeneti predni amortizeri pred 5 meseci, promeneto lance so site propratni elementi na 240000 km (straite delovi gi cuvam) - start stop sistem, kozen kremov enterier, elektrika na site stakla i retrovizori, dvoozonska klima, podesuvajne na sedista, maglenki, m paket,facelift, DTC ... - momentalno ima 4 zimski gumi i dve letni, pominati 261000 km - registrirana do 28.01.2021 godina - cena 5400 eura so moznost za korekcija ili zamena za pomala kola -BMW nema nikakva maana - prosecna potrosuvacka na bord kompjuter e 5.8 l na 100 km -Moze da se vidi sekoj raboten den posle 16 h ili za vikend. 078 946 342 Darko

Контакт

BMW 120 2.0, 177 KS во Македонски Брод
Локација: Македонски Брод

Приватно лице
Телефон: 078 / 946 342

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...