Volkswagen Polo CLASSIC 1.6

1,100EUR

Volkswagen Polo CLASSIC 1.6, половен автомобил, седан

164,466 km
1998 година
1,600 cm/3
74 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD

Дополнителна информација

Возилото е во потполно исправна состојба, не е шминкано ни пак полирано итн. сите стакла, фарови, штопови се иста бројка. Ентериерот е зачуван , бојата оригинал металик сина, 2 клучеви, возилото има поминато само 50 000 km за 10 години (може да се забележи по гумите кој се стари околу 5 години, после возење неделно се пере темелно и гаражира).Нема ниту грам уље по машината ниту пак да тече. Механички исправно слободно проверка со ваш мајстор или овластен сервис. Мислам дека е најдоброто половно POLO CLASSIC на пазарот вреди за парите, уверете се на лице место.

Контакт

Volkswagen Polo CLASSIC 1.6 во Виница
Локација: Виница

Приватно лице
Телефон: 078 / 757 700

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...