Ford Mustang 5.0 L GT premium coyote engine

30,000EUR

Ford Mustang 5.0 L GT premium coyote engine, половен автомобил, купе

51,000 km
2014 година
5,000 cm/3
475 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Тјунинг

Дополнителна информација

Prv sopstvenik instaliran Bama chip 4 novi gumi Michelin super sport novi brembo kocnici novi diskovi . Na americki tablici euro 5

Контакт

Ford Mustang 5.0 L GT premium coyote engine во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 071 / 253 858

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...