Volkswagen Passat B7 2.0 TDI

5,500EUR

Volkswagen Passat B7 2.0 TDI, половен автомобил, седан

190,000 km
2007 година
1,968 cm/3
140 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, DVD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Се продава VW Passat B7 2.0 TDI 140 hp HIGHILNE 2007. Колата е во извонредна состојба со убава плава боја и дизајн. Дел од опремата: • Паркинг сензори • Електронска рачна кочница • Темпомат • Борд комјутер • Амбиентални внатрешни лед светла • 6 брзински менувач • Команди на волан • Лед лого светло со VW знак при отварање на вратите • Кожени седишта и волан • Подесување на седишта и волан по висина и длабочина • Греачи на седиштата • 12хairbag • Климатроник • ABS, EPS, TSC • Автоматска 2 зонска клима • Имобилизер • Сензори за дожд • Автоматски светла • Насло за рака • Електрика на сите прозори и ретровизори • Централна брава со далечинско • Оригинално VW радио • Нови летни и зимни гуми 2020 година • Регистрирана до Јуни 2020 • Алуминиумски бандажи • Се функционира беспрекорно

Контакт

Volkswagen Passat B7 2.0 TDI во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 071 / 302 960

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...