Volkswagen Passat

1,000EUR

Volkswagen Passat , половен автомобил, хечбек

313,000 km
1999 година
1,845 cm/3
110 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, LED светла, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Радио / CD

Дополнителна информација

Има мал дефект нешто не одвојува кумплукот

Контакт

Volkswagen Passat во Охрид
Локација: Охрид

Приватно лице
Телефон: 077 / 757 166

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...