Opel Corsa 1.0 44KW 60KS - MOTOR NA LANCE

1EUR

Opel Corsa 1.0 44KW 60KS - MOTOR NA LANCE, половен автомобил, хечбек

160,000 km
2007 година
1,000 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла

Дополнителна информација

OPEL CORSA 1.0 44KW 60KS 2007 GODINA MOTOR NA LANCE - CELOSNO SERVISIRANA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIF HOMOLOGACIJA PREVOD I ZAVERKA NA DOKUMENTI KOLATA E MAXIMALNO SOCUVANA BO SEKOJ POGLED POTROSUVACKA 4L NA 100KM INFO NA 070385566 GJORGI

Контакт

Opel Corsa 1.0 44KW 60KS - MOTOR NA LANCE во Ресен
Локација: Ресен

Приватно лице
Телефон: 070 / 385 566

Испрати e-mail

Opel Corsa 1.3CDTI -07по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...