Peugeot 206 1.1

1,200EUR

Peugeot 206 1.1, половен автомобил, седан

180,000 km
2002 година
1,100 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња
Комфор:Нагодување на волан, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Se prodava pezo 206 1.1 44kw cist benzin nikogas ne e vozeno na plin registrirano do 15.01.2021 pali vozi motor,menjach odlicni karoseriski ima zabeleski cena 1200 evra povekje info na tel.078645349

Контакт

Peugeot 206 1.1 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 645 349

Испрати e-mail

Peugeot 206 1.4 hdiпо договор
Peugeot 206 +100 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...