Zastava 128

по договор

Zastava 128 , половен автомобил, седан

85,000 km
1991 година
1,300 cm/3
48 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина


Дополнителна информација

Se prodava zastava 128 vo vozna sostojba cena po dogovor

Контакт

Zastava 128 во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 713 453

Испрати e-mail

Zastava 128 1.1по договор
Zastava 128 +406 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...