Volkswagen Golf 1.9 tdi

3,550EUR

Volkswagen Golf 1.9 tdi, половен автомобил, хечбек

244,000 km
2007 година
1,900 cm/3
105 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителна информација

Колата е внос от Швайцарско супер запазена намира се в Бугарско тел 00359896504257

Контакт

Volkswagen Golf 1.9 tdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 089 / 650 4257

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...