Volkswagen Polo 1.4 tdi

2,950EUR

Volkswagen Polo 1.4 tdi, половен автомобил, хечбек

206,000 km
2002 година
1,400 cm/3
55 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Prodavan VW Polo 1.4tdi 55kw Ful, so klima , el prozori, novi letni gumi, nov akumulator marke Exide Pominati 206000km Doneseno od Germanija Napraven redovan servis golem i mal pred 15 dena Kolata e kako nova , vredi da se vidi tel 070270800

Контакт

Volkswagen Polo 1.4 tdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 270 800

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...