Citroen C3 1.4 SX

3,000EUR

Citroen C3 1.4 SX, половен автомобил, хечбек

82,000 km
2004 година
1,300 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Радио / CD

Дополнителна информација

redovno servisiran sekoja godina, prv gazda, odlicno socuvan vo ispravna sostojba

Контакт

Citroen C3 1.4 SX во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 359 006

Испрати e-mail

Citroen C3 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...