Renault Scenic

2,000EUR

Renault Scenic , половен автомобил, купе

300,000 km
2006 година
1,500 cm/3
106 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

автомобилот се наоѓа во Бугарија во градот ustустендил. се бори секој ден. заменети турбини и спојката. се дава со полн резервоар и 6 зимски гуми. надворешна нота може да се види на фотографиите. може да коментира за цената. контакт телефон +359 899836530. е-пошта--slav4o1980@abv.bg колата се намира в България в гр Кюстендил. кара се всеки ден. сменени турбина и сиединител. дава се с пълен резервоар и 6 зимни гуми. външна забележка вижда се на снимките. може коментар по цената. тел за връзка +359 899836530. email--slav4o1980@abv.bg

Контакт

Renault Scenic во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 089 / 983 6530

Испрати e-mail

Renault Scenic 2.0по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...