Opel Astra 1.9

по договор

Opel Astra 1.9, половен автомобил, хечбек

220,000 km
2005 година
1,910 cm/3
150 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителна информација

1.9 h 150 konja za cena moze da se dogovorime

Контакт

Opel Astra 1.9 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 464 402

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...