Mercedes-Benz E 220 Odlicno motor

1,500EUR

Mercedes-Benz E 220 Odlicno motor, половен автомобил, седан

300,000 km
1998 година
2,200 cm/3
115 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS

Дополнителна информација

Bez registracija odlicno motor

Контакт

Mercedes-Benz E 220 Odlicno motor во Тетово
Локација: Тетово

Приватно лице
Телефон: 070 / 508 206

Испрати e-mail

Mercedes-Benz E 220 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...