Ford Fiesta Z-tec motor

600EUR

Ford Fiesta Z-tec motor, половен автомобил, хечбек

200,000 km
1998 година
1,250 cm/3
55 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
лилава


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Kolata e pali vozi , registracija Istecena novi 4 gumi so nov akumulator

Контакт

Ford Fiesta Z-tec motor во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 235 690

Испрати e-mail

Ford Fiesta 1,3 benzinпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...