BMW 320 2.0 dizel M paket

по договор

BMW 320 2.0 dizel M paket, половен автомобил, седан

300,000 km
2006 година
2,000 cm/3
171 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Под гаранција

Дополнителна информација

Kolata e top znaci nema nikakva mana redovno servisirana znaci moze da se vidi i da se proba vo bilo koe vreme cenata ne e fix ima izmeni no bez zamena dokolku ste zainteresirani moze da se javite na 076444534 Sanja

Контакт

BMW 320 2.0 dizel M paket во Тетово
Локација: Тетово

Приватно лице
Телефон: 076 / 444 534

Испрати e-mail

BMW 320 Dпо договор
BMW 320 dпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...