Renault Twingo 1.2 16v

по договор

Renault Twingo 1.2 16v, половен автомобил, купе

170,000 km
2002 година
1,200 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Рено твинго 1.2 16v 2002 год со фул опрема регистрирано со уште еден сет зимски гуми комплет со раткапни возилото е во беспрекорна состојба се заменува исклучиво за Мерцедес со моја доплата...

Контакт

Renault Twingo 1.2 16v во Кичево
Локација: Кичево

Приватно лице
Телефон: 070 / 661 559

Испрати e-mail

Renault Twingo по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...