Skoda Octavia 1.2

по договор

Skoda Octavia 1.2, половен автомобил, седан

14,000 km
2018 година
1,200 cm/3
100 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
беж


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Под гаранција

Дополнителна информација

1.2 95 KS Start-Stop Полуавтоматски клима уред ABS MBA EBV ESP Електронска програма за стабализација на угорнини Hill Hold 6 воздушни перничиња Електрика на сите стакла Централно заклучување Ретровизори автоматско собирање и греење Борд макси дот Блутут за телефонска линија Мултимедијален систем 8' USB AUX SD Card Mагленки напред и назад Серво управувач висински подесив Висинско прилагоднливо возачко и сувазачко седиште Преден потпирач за раце Челични и алуминиумски бандажи со летни гуми 16" Делива задна клупа Држачи за наочари + две фиоки Кожен пакет на ентериер волан, менувач, рачна Брисач на задно стакло Гумени патосници Длабоко затемнети стакла Sunset Систем за предупредуваче на замор кај возачот Преклопливо совозачко седиште Лумбарна кај седиштата на возач и совозач Кожа на задниот дел од седиштата Кожен пакет на радио и команди Хром пакет на надворешни стакла Темпомат Загревање на дизни за прскање шофершајбна Смарт линк Греење на седишта Сензори за паркирање Колата е регистрирана со фул каско осигурување до 15.10.2021 Има зелен картон Гратис додатна навигација со доживотна претплата на мапи од цела европа! Купена е во порше македонија и сервисирана, има 4 години гаранција на сите делови. Има поминато 13000км

Контакт

Skoda Octavia 1.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 072 / 258 314

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...