Volkswagen Passat 2.0

12,500EUR

Volkswagen Passat 2.0, половен автомобил, седан

139,000 km
2011 година
2,000 cm/3
140 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бронза


Дополнителна информација

Se prodava WV PASSAT 2.0 140KS Bluemotion od prv sopstvenik. Izvadeno od salon kraj na Noemvri 2011. Voziloto ima pominato 139.000km i e garazirano i redovno servisirano vo ovlasten servis so kompletna istorija. Napraven e i golem servis. So voziloto odat i 4 zimski gumi. Bez zameni samo za seriozni kupuvaci. Cena 12.500€ Tel za kontakt 070872984

Контакт

Volkswagen Passat 2.0 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 699 116

Испрати e-mail

Volkswagen Passat 1.9 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...