Opel Astra Opel corsa 1.7 cdti

2,500EUR

Opel Astra Opel corsa 1.7 cdti, половен автомобил, лимузина

120,000 km
2005 година
1,700 cm/3
74 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња
Комфор:Клима уред, Радио / CD

Дополнителна информација

Registrirana do maj 2021 tel zack kontakt 078241667

Контакт

Opel Astra Opel corsa 1.7 cdti во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 241 667

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...