Audi A3 1.9Tdi

2,500EUR

Audi A3 1.9Tdi, половен автомобил, хечбек

190,000 km
2003 година
1,900 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Греење на седишта, Нагодување на волан, Паркинг сензори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Под гаранција

Дополнителна информација

audi a3 2003godina 1.9 Tdi 101ps voziloto e u top sostojba na BG tabli

Контакт

Audi A3 1.9Tdi во Свети Николе
Локација: Свети Николе

Приватно лице
Телефон: 076 / 628 848

Испрати e-mail

Audi A3 Sportbackпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...