Mazda 5 7 sedista, dizel

2,900EUR

Mazda 5 7 sedista, dizel, половен автомобил, комби / караван

190,000 km
2006 година
2,000 cm/3
140 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, DVD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Кровни носачи, Кука за влечење, Трет ред на седишта

Дополнителна информација

Mazda 5, 2.0 140hp Dizel Xenon svetla Greaci na sedista 7 Sedista Avtomatski svetla i brisaci KEYLESS palenje i otklucuvanje 2 kluca original aluminski bandazi original MAZDA Tempomat Registrirana do Dekemvri 2020 079 317 650

Контакт

Mazda 5 7 sedista, dizel во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 079 / 317 650

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...